אנחנו ב’אוטו-בלון’ שוזרים בעבורכם ובעבור יקיריכם את זרי הפרחים המרגשים והמקוריים ביותר שידעתם. אנחנו מעצבים ושולחים זרי פרחים בבאר שבע והסביבה לפי הזמנתכם – אליכם הביתה, לעבודה או למקום האירוע.

משלוחי פרחים בלתי נשכחים – זאת האמנות שלנו!
זר פרחים אמיתי וריחני? תמיד נחמד, אבל כל-כך שחוק ורגיל. שרשראות בלונים מקיר לקיר ביום-ההולדת כמו כשהיינו ילדים? פאסה! הגיע הזמן להשתדרג. אנחנו כאן כדי לעצב בעבורכם זרי פרחים מפתיעים מבלונים לבחירתכם – מהקטלוג שבאתר או בהרכבה והתאמה אישית לסוג האירוע ולבקשות שלכם מול אנשי המקצוע שלנו.

  • שירות מהיר–הזרים שלכם יהיו מוכנים תוך זמן קצר מרגע ההזמנה לאיסוף עצמי או למשלוח אל היעד המבוקש.
  • לקוחות חוזרים –הלקוחות הקבועים שלנו כבר יודעים איך לרגש בימים מיוחדים. הם מזמינים מאתנו ונהנים מהשירות שלנו בכל פעם מחדש.
  • יחס אישי וייעוץ טלפוני–אנשי המקצוע שלנו כאן בשבילכם כדי להרכיב את העיצוב המושלם שעליו אתם חולמים.

משלוחי פרחים מבלונים לכל אירוע
אין חגיגה בלי… בלונים. מי לא אוהב בלונים? הם צבעוניים, מבריקים ומשמחים. בחגיגה הקרובה שלכם תוכלו לעצב את מקום האירוע עם זרי פרחים יוצאי דופן שימלאו את החלל בצבעוניות חגיגית, וכמובן ישדרגו את התמונות לאלבום או לאינסטגרם. אנחנו מתאימים סידורי פרחים מבלונים לשולחנות ולקבלת הפנים לכל סוגי האירועים. כדי שהרגעים החשובים בחייכם, יהיו רגעים שכולם זוכרים.

להפתיע עם משלוח זר בלונים
איזה כיף לתכנן משלוח בהפתעה – ליום ההולדת, יום נישואין, חגים, לידה, או סתם כדי להראות שאנחנו חושבים ואוהבים. המבט הנדהם וההתרגשות בעיניים הם מה שאנחנו הכי מחכים לראות כשאנחנו מנסים להפתיע אדם יקר. כשאנחנו רואים שהצלחנו לרגש מישהו, הלב שלנו נפתח, ואנחנו אוהבים אותו אפילו עוד קצת. הזרים שלנו יגיעו עד לפתח הבית או המשרד של יקיריכם וידליקו להם את היום.

צרו אתנו קשר והזמינו משלוחי פרחים מבלונים שיהפוך את האירוע שלכם לכזה שכולם זוכרים ואת ההפתעה שלכם למיוחדת. משלוחי פרחים, זה אצלנו!

כתיבת תגובה