משלוחי בלונים וזרי בלונים.

יום הולדת הוא אירוע מרגש, אירוע בו אנו אומרים תודה על זה שזכינו בעוד שנה של בריאות וחיוניות. וכשיום ההולדת הוא של חבר קרוב, בן משפחה או מישהו שאנו אוהבים יש רצון עז לשמח אותו, ולתת לו משהו שלא ישכח עוד זמן רב. אז אם יש למישהו שחשוב לכם יום הולדת ואתם מחפשים לשלוח לו מתנה ייחודית, יש לנו בדיוק את מה שאתם צריכים – משלוחי בלונים המגיעים כזר בלונים ליום הולדת, צבעוני ויפיפה, כזה שנשאר עוד כמה ימים ומזכיר לזה שקיבל אותו כמה אתם אוהבים אותו!

בבלונים יש משהו מיוחד, משהו נקי וצבעוני, משהו שתמיד מעלה אסוציאציות של שמחה וצהלה. פרחים הם אומנם מלכי האירועים השונים, אלו ששולחים כמעט בכל הזדמנות, אבל למה שלא תלכו על משהו קצת שונה? משהו מיוחד שאומנם מזכיר פרחים אבל מדובר על פרחים קצת אחרים? אולי משלוחי בלונים?

משלוחי בלונים הם תמיד הפתעה נעימה, הפתעה מיוחדת שכיף לקבל, בין אם הם ליום הולדת, לברית מילה, ליולדת, או סתם כשרוצים לתת משהו מיוחד למישהו מיוחד…הצורות שאפשר לעשות מהם, מגוון הצבעים הקיימים, כל אלו יחממו את הלב ויגרמו למקבל אותם להרגיש בעננים.

בלונים הם מתנה מרגשת לכל גיל, מתנה שאי אפשר להישאר אדיש אליה, בעיקר כשהיא “יושבת” בפינת החדר עוד כמה ימים וכשרואים אותה מתמלאים שמחה. בלונים איכותיים מחזיקים מעמד לא מעט זמן, וכשמזמינים משלוחי בלונים רצוי לוודא שהם כאלו.

למה דווקא גלבוע הירשברג

גלבוע הירשברג הינו אמן בלונים מוסמך CBA אשר לו ניסיון רב בעיצוב אירועים על ידי בלונים, משלוחי בלונים, כמו גם הפעלת בלונים בבריתות ובאירועים נוספים. אצל גלבוע תוכלו למצוא זרי בלונים בסגנונות שונים, מהם מוכנים או בעיצוב אישי ובחירת צבעים לפי הזמנה. הלקוחות הרבים שחוזרים פעם אחר פעם, יעידו על רמה מקצועית גבוהה, איכות בלונים שגורמת להם להחזיק מעמד כמה ימים, וכמובן שירות שאין שני לו, שירות המתבסס על חוויה, ייחודיות וכמובן חיוך רחב.

אז מה אתם מתלבטים? צלצלו עכשיו והזמינו משלוחי בלונים משגעים למישהו שאתם רוצים לשמח!

לקוח מספר :

“לגלבוע ,תודה רבה על הבלונים המדהימים, השרות האדיב והמשלוח בשעה הלא שגרתית ” ליאורה
בלונים הם לכל גיל ,תבחרו את הזר בלונים שאתם אוהבים ואני בטוח גם שמקבל הזר יאהב זאת.
עיצובי בלונים מיוחדים לרגע מושלם . מקורי, צבעוני,אישי ונשאר לארוך זמן.
כי את החגיגה הזו אי אפשר להפסיק.

מבצעים משלוחי בלונים באזור באר שבע והסביבה.
אז כל מה שנשאר לכם זה להתקשר אלי ברגע זה ולהזמין  0526900073 גלבוע

כתיבת תגובה